G├ťNL├ťK TURLAR

┼×ehrin tüm stresini ve gürültüsünü bir tarafa at─▒p kendinizi do─čaya, Köprülü Kanyon'un serin dalgalar─▒na b─▒rak─▒n, keyifle tatilinizin tad─▒n─▒ ç─▒kar─▒n. Heyecan─▒ ve e─členceyi payla┼čmak için sizi, güzel bir gün, ne┼čeli bir rafting turuna, Köprülü Kanyon'a bekliyoruz... www.molatatil.com turizim,

Uzun y─▒llar uluslararas─▒, gemi acentecili─či, turistik hizmetler bilet sat─▒┼č─▒, otel rezervasyonu, araç kiralama, günlük turlar ve geziler, rehberlik, kongre, incoming, outgoing, emlak, yat─▒r─▒m ve dan─▒┼čmanl─▒k. Vs alanlar─▒nda hizmet vermek üzere Antalya merkezli olarak kurulmu┼č ve hizmet verdi─či sektörde h─▒zla büyüyerek turizm ve hizmet sektöründe önemli bir yer alm─▒┼čt─▒r.

┼×irketimiz alan─▒m─▒zda gerçek ve kaliteli bir servis vermeyi hedeflemektedir. Turizm ta┼č─▒mac─▒l─▒k, otel rezervasyonu, araç kiralama, günlük gezi ve turlar, havaliman─▒ yolcu ta┼č─▒mac─▒l─▒─č─▒, yurtiçi-yurtd─▒┼č─▒, günlük tur ve gezi organizasyonu, her dilde profesyonel rehberlik, tercüme, emlak, yat─▒r─▒m ve dan─▒┼čmanl─▒k alan─▒nda hizmet veren ┼čirketimizin ba┼čta Alanya, Manavgat, Side, Belek, Antalya, Kemer, Kumluca, Bodrum, Marmaris, Ku┼čadas─▒, Dalaman, Dalyan, Çe┼čme ba┼čta olmak üzere bir çok güney sahillerinde ki ┼čehir ve tatil köylerinde ortak acenteleri bulunmaktad─▒r.

Ba┼čl─▒ca servislerimiz:
Ba┼čta Antalya havaliman─▒ olmak üzere, Bodrum Havaalan─▒ ve Dalaman Havaalan─▒'ndan otellere ve Türkiye'nin her yerine ekonomik, ucuz, konforlu olarak taksi, otobüs, minibüs, limuzin vip ta┼č─▒ma, ta┼č─▒mac─▒l─▒k ve transfer servisi... Ba┼čta Antalya havaliman─▒ olmak üzere Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Belek, Kemer, Bodrum, Marmaris, Ku┼čadas─▒ ve daha Türkiye'nin birçok noktalar─▒nda çevrimiçi araç, araba, vas─▒ta, oto kiralama hizmetleri, kiral─▒k araç organizasyonu ve en az 3 dil konu┼čan özel ┼čoför kiralama hizmetleri... Ekonomik otel, motel, pansiyon ve tatil rezervasyonlar─▒ ve organizasyonlar─▒...

Özel ┼čoför veya ┼čoförlü araç kiralama hizmetleri... Firmam─▒z─▒n de─či┼čik diller konu┼čabilen özel e─čitimli ┼čoförleri Vip kar┼č─▒lama ve gezilerinizde her zaman hizmetinizdedir... Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Belek, Kemer, Bodrum, Marmaris, Ku┼čadas─▒ bölgelerinde günlük tur ve gezi organizasyonlar─▒... ─░ngilizce, almanca, Hollandaca, polokça, Rusça, Japonca, ─░skandinavc─▒ ve daha birçok dünya dillerinde profesyonel rehberlik... incoming ve outgoing hizmetleri... Yurt d─▒┼č─▒ turlar─▒... Günlük, haftal─▒k, ayl─▒k mavi yolculuk, yat ve tekne turlar─▒ organizasyonu... Dan─▒┼čmanl─▒k hizmetleri, yat─▒r─▒m, kongre, sa─čl─▒k turlar─▒ dinsel turlar ve anzak turu organizasyonlar─▒...

Yurtiçi ve yurt d─▒┼č─▒ uçak bileti sat─▒┼č ve rezervasyonu... Emlak ve yat─▒r─▒m dan─▒┼čmanl─▒k & in┼čaat - mühendislik hizmetleri... Balay─▒, evlilik y─▒ldönümü kutlama, seyahat organizasyonlar─▒... Limuzin Servisi (dü─čün, ni┼čan, sevgililer günü, evlilik y─▒ldönümü ve havaliman─▒ vip kar┼č─▒lama vs.) Türkiye'de ya┼čayan yabanc─▒lar için Türkçe, Türkler için ─░ngilizce, almanca, Hollandaca, Rusça, lehçe, Arapça dillerin de özel kurs ve ders programlar─▒. Türkçeden yabanc─▒ dillere ve yabanc─▒ dillerden Türkçeye her türlü belge ve doküman tercüme ve çevirmenlik hizmetleri..


BALIK TURU

Z─▒pk─▒nla bal─▒k av─▒ turlar─▒m─▒za ç─▒k─▒┼č zamanlar─▒m─▒z:
Yaz sezonunda: Sabah 06:00-06:30 da ç─▒k─▒l─▒p, ak┼čam18:30-19:00 da dönülecek.
K─▒┼č sezonunda: Sabah 07:00-07:30 da ç─▒k─▒l─▒p, ak┼čam 16:00-16:30 da dönülecek.

Ç─▒k─▒┼č zamanlar─▒ kat─▒l─▒mc─▒lar─▒n talepleri, hava ┼čartlar─▒na, ki┼čilerin performanslar─▒n ve di─čer zorunlu durumlarda de─či┼čtirilebilecektir. Bu karar tur lideri ve/veya kaptan─▒n inisiyatifinde olacakt─▒r.

Z─▒pk─▒nla bal─▒k av─▒ turlar─▒ nas─▒l organize edilmekte?
Sabahlar─▒ Deepfishing Pansiyonun önünde bulu┼čuyoruz. Hep beraber malzemeleri sahilde teknenin bulundu─ču yere ta┼č─▒yoruz. Tekneye binip gidece─čimiz yere karar veriyoruz.Dal─▒┼č bölgemize vard─▒─č─▒m─▒zda dal─▒┼č plan─▒m─▒z─▒ yap─▒yoruz. Hangi bölgede kim kimle dalacak, süre ne kadar olacak, nerede bulu┼čulacak, ne ┼čekilde haberle┼čilecek, teknede ne zaman bulu┼čulacak, dönü┼če ne zaman geçilecek.Bütün bunlara karar verildikten sonra dal─▒┼ča geçilecek.Her ┼čeyin emniyet oldu─ču, sa─čl─▒─č─▒m─▒zdan daha de─čerli hiç bir ┼čeyin olmad─▒─č─▒ asla unutulmayacak.

Rahat ve emniyetli bir dal─▒┼č için dal─▒┼č öncesinde nelere dikkat etmeliyiz?
Dal─▒┼čtan önce içki, sigara, gazl─▒ yap─▒c─▒ yiyecek ve içeceklerden, kafeinli içeceklerden, stresten, a┼č─▒r─▒ efor gerektiren faaliyetlerden, uykusuzluktan, ilaç kullanmaktan (dal─▒┼č yapaca─č─▒n─▒z─▒ bilen doktorun tavsiyesi hariç), uzak durulmas─▒ gerekir.

UYULACAK KURALLAR
Tar─▒m ve Köyi┼čleri Bakanl─▒─č─▒n─▒n Denizlerde ve ─░ç sularda Amatör (Sportif) Amaçl─▒ Su Ürünleri Avc─▒l─▒─č─▒n─▒ Düzenleyen 37/2 Numaral─▒ Tebli─čine uygun olarak z─▒pk─▒nla bal─▒k av─▒ turlar─▒ düzenlenmektedir.

Turumuza kat─▒lacak ki┼čilerin bahsi geçen tebli─če uygun hareket etmeleri zorunludur.Orfoz ve Lagos avlanmas─▒ bütün sene boyunca yasakt─▒r.Tebli─čde belirtilen boy, kilo ve adet yasaklar─▒na uyulacakt─▒r.Kat─▒l─▒mc─▒lar─▒n bu kurallara uyaca─č─▒na ve dal─▒┼č esnas─▒nda ki┼čisel sorumlulu─čunu üzerine alaca─č─▒na dair bir sorumluluk belgesi imzalamas─▒ gerekmektedir. Hijyen, ki┼čiye özellik, uyumluluk ve bunun gibi sebeplerden, malzeme kat─▒l─▒mc─▒lar taraf─▒ndan getirilmesi uygun olacakt─▒r. A─č─▒rl─▒k kemeri getirilmesi durumunda, a─č─▒rl─▒k kur┼čunlar─▒ taraf─▒m─▒zdan temin edilecektir.Turlar─▒m─▒za en fazla üç ki┼či ile ç─▒kabilmekteyiz. Teknenin tonilatosunda 4 ki┼čiye izin verildi─činden ve bu husus s─▒k─▒ bir ┼čekilde denetlendi─činden…

Turlarda güvenlik aç─▒s─▒ndan body sistemi uygulanacakt─▒r. ─░ki┼čerli olarak dal─▒naca─č─▒ndan tek z─▒pk─▒n kullan─▒lacakt─▒r. Bir ki┼či dalarken di─čer dal─▒c─▒ emniyet dal─▒c─▒s─▒ olarak yüzeyden dalan ki┼čiyi takip edecek ve ç─▒k─▒┼č esnas─▒nda mutlaka tamam i┼čareti yap─▒lacak.Dal─▒┼č ┼čamand─▒ras─▒ kullan─▒lacak.Önceden kararla┼čt─▒r─▒lan bölgenin d─▒┼č─▒na ç─▒k─▒lmayacak.

Nerelerde z─▒pk─▒nla dalabilece─čiz?
Kanun, yönetmeli, tüzük, sirküler-tebli─člerde yasak olarak belirtilmemi┼č olan alanlarda, amatör bal─▒kç─▒l─▒k kapsam─▒nda, z─▒pk─▒nla bal─▒k avlama faaliyetimizi yapabilece─čiz.

Adrasan Koyu ve civar─▒nda üç bölge, dal─▒┼ča yasak saha olarak gözükmekte. Buralar d─▒┼č─▒ndaki yerlerde dal─▒┼člar─▒m─▒z─▒ yapabilece─čiz.

Z─▒pk─▒nla bal─▒k av─▒ tur fiyatlar─▒:Yaz sezonunda :1 ki┼či tam gün 00 Ytl. Minimum 2 ki┼či kat─▒l─▒m olmal─▒.Sezon d─▒┼č─▒ : 1 ki┼či tam gün 00 Ytl. Minimum 2 ki┼či kat─▒l─▒m olmal─▒.

Üçüncü ki┼či için, sezonda 00 Ytl. Sezon d─▒┼č─▒ 00 Ytl.

Z─▒pk─▒nla avlan─▒lan bal─▒klar nas─▒l payla┼č─▒lacak?
Z─▒pk─▒nla bal─▒k av─▒nda herkes kendi avlad─▒─č─▒ bal─▒─č─▒ al─▒r. Dilerlerse dal─▒┼č arkada┼člar─▒ avlad─▒klar─▒ bal─▒klar─▒ payla┼čabilirler. Di─čer türlü payla┼č─▒mlar ki┼čilerin kendi inisiyatifine kalm─▒┼čt─▒r.

Hangi bal─▒klar─▒ avlayabiliriz?
Akya, Sinarit, Baraküda, Sargoz (Karagöz türü yats─▒ bal─▒klar), ─░skaroz, Beyaz veya siyah sokar, Yasemin bal─▒─č─▒, Sarpa, Kefal, Levrek, Çipura, Melanür, Lambuka, Zargana, Tral, Yaz─▒l─▒ Orkinos, Palamut, Barbun.

Yaz─▒n dal─▒┼č elbise giymek gerekir mi?
Evet.Yaz─▒n su s─▒cakl─▒─č─▒ 30 derece civar─▒n─▒ bulmas─▒na ra─čmen anemon, deniz anas─▒ ve di─čer yak─▒c─▒lara kar┼č─▒ incede olsa bir dal─▒┼č elbisesi giyilmesinde fayda var. Dal─▒┼č elbisesi olmad─▒─č─▒ durumda koyu renk bir t-shirt de i┼č görür.

Hangi hallerde dal─▒┼č yerimizi de─či┼čtirmek zorunda kalabiliriz?
Avlanmak için seçti─čimiz yerlerde, zaman zaman dal─▒┼č okullar─▒ ve günlük tur tekneleri ile kar┼č─▒la┼čabiliriz. Bu hallerde güvenli ve bal─▒k avlama ┼čans─▒n─▒n azalmas─▒ sebebiyle o bölgeden ayr─▒lmam─▒z gerekebilecek. Keyifli bir av için bu tür aktivitelerin olmad─▒─č─▒ yerleri seçmeye çal─▒┼čaca─č─▒z

Z─▒pk─▒nla bal─▒k av─▒nda kullan─▒lacak malzeme listesi:

 • Dal─▒┼č elbisesi
 • Çorap
 • Eldiven
 • Z─▒pk─▒n
 • Maske ve ┼čnorkel
 • Palet
 • A─č─▒rl─▒k kemeri
 • Kur┼čun a─č─▒rl─▒k
 • Bal─▒k dizgisi
 • B─▒çak
 • Naylon po┼čet
 • Çanta (Bütün malzemeyi içine koymak için)
 • ─░çmek için su
 • ┼×ampuanl─▒ su
 • Havlu
 • ┼×apka (K─▒┼č─▒n kulaklar─▒ kapayacak ┼čekilde)
 • Haydi unutulmaz heyecan ve anlarla dolu maviliklere ça─č─▒r─▒yoruz sizi.

*Turlar─▒m─▒za kat─▒lmak için önceden rezervasyon yapt─▒rman─▒z önemlidir*.
 


PAINTBOL

Tam gün Paintball..

Oyunun k─▒saca özeti ┼čöyle; Boyanan oyuncu oyundan ç─▒k─▒yor, yeni oyun ba┼člayana kadar oyuna giremiyor. Yani ölüyor.

Oyunun amac─▒ ise verilen görevi gerçekle┼čtirmek. Buna "senaryoyu uygulamak" deniyor. Amac─▒n─▒z; belli baz─▒ görevleri yerine getirmek. Bu görevler, belli bir süre içinde kar┼č─▒ tak─▒m─▒n kalesindeki bayra─č─▒ ele geçirmek, bir rehineyi kurtarmak, ba┼čkan─▒n─▒z─▒ güvenli bir ┼čekilde hedefe ula┼čt─▒rmak, kar┼č─▒ tak─▒m─▒n tamam─▒n─▒ elemek, tek ba┼č─▒na vurulmadan kalan son ki┼či olmaya çal─▒┼čmak, bir kaça─č─▒ yakalamak, bir tepeyi savunmak, bir köprüyü uçurmak veya ikili timlere ayr─▒l─▒p di─čer timleri elemek gibi bir çok seçenekten olu┼čabiliyor.
Oyun s─▒ras─▒nda hakemler sürekli olarak oyunun ak─▒┼č─▒n─▒ kontrol ediyor ve kurallar─▒n uygulanmas─▒n─▒ sa─čl─▒yorlar.

Paintball'da her oyuncunun yüzünde, k─▒r─▒lmaz caml─▒ özel bir maske ve elinde özel, gazl─▒ silahlar─▒ olur. Bu silahlar görünümleriyle gerçek silahlar─▒ and─▒rsa da, içi boya dolu kapsüller at─▒yorlar. Kapsüllerin görünümleri misketlere benziyor ve do─čaya kesinlikle zarar vermiyorlar. Ayr─▒ca k─▒yafetlerin üstünde ve vücutta leke b─▒rakm─▒yorlar. ─░çleri g─▒da boyas─▒ ile dolu, üstleri ise ni┼časta ve tuz kar─▒┼č─▒m─▒ organik bir madde ile kapl─▒. Islak bir bezle silindi─činde kolayl─▒kla ç─▒kabiliyorlar.
Hiçbir tehlikesi de yok. Paintball'da sakatlanma riski tenisten bile daha az. Çünkü; futbol, basketbol gibi "sakatlanmas─▒ bol" tak─▒m oyunlar─▒ndan farkl─▒ olarak Paintball'da oyuncular aras─▒nda "fiziksel temas" yok. Oyun s─▒ras─▒nda tüm oyuncular yüzü, gözleri ve kulaklar─▒ koruyan maskeler tak─▒yor. Kullan─▒lan gazl─▒ silahlar bu oyun için özel olarak üretiliyor ve uluslararas─▒ güvenlik standartlar─▒na uygunlu─ču ölçülerek test ediliyor. Paintball gözlükle de oynanabiliyor. Maskelerin iç k─▒sm─▒ gözlük kullan─▒m─▒na uygun. Lenste zaten bir sorun ya┼čanm─▒yor.

Rehberinizle muhakkak görü┼čün ..


TÜRK GECES─░

Türk Gecesi & 1001 Gece ┼×ovu

[Antalya,Alanya,Side,Manavgat,Belek,Kemer]

Aksam saat 18:00 civarlarinda otellerinden tarafimizdan alinirlar. Türk gecesi yapilan tarihi kale veya restauranta gidilir. Yemeklerimizi aldiktan sonra animasyon lar da baslamis olur Sirayla foklör,sihirbazlik,dansöz ve daha süprizlerle dolu bir gece geçirilir. Saat 00:00 civarinda restaurant veya kale'den hareket edelirek misafirlerimiz otellerine birakilir. Türk gecesi organizasyonlari Antalya,alanya,manavgat,kemer,belek  bölgelerinde ayri ayri mekanlarda gerçeklestirilir...

Fiyata dahil olanlar : Transfer + Aksam Yeme─či + içecekler + Animasyonlar,e─člence 

Uygun günler : Rehberinizle görü┼čün                                                                          

Fiyat : 

Tur Yeter Sayisi : Tur yeter sayisi aran─▒r.


AQUAPARK

Antalya Aquapark / Su Parki  / Yunus Bali─či gösterileri

[Antalya, Alanya, Manavgat, Kemer, Belek]

Aquapark' in su dünyasinda ziyaretçiler en çilgin su kaymalarinin yapildi─či havuzda çesitli sürprizlerle karsilasacaklardir. Karanlik ma─čara sizi karanliklar içerisine yapaca─činiz macerali yolculuk için beklemektedir. Rüzgar ve suyun gücünü hissetmek istiyorsaniz, Kamikaze ve Twister adrenalin seviyenizin yükselmesine ve kalbinizin daha hizli atmasina neden olacaktir.

Crazy nehirde botlarla rafting yapabilir,akabinde dalgali havuzda dalgalarla bo─čusabilirsiniz. Misafirlerimizi birçok sürpriz beklemektedir. Aile ve çocuklarla birlikte yapilan ve birçok seyin yasandi─či bir gezi. Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Belek, Kemer, Kas'taki aquparklarimiz da Nisan - Ekim aylar─▒ aras─▒ sizlere hizmet vermekteyiz...

Antalya'da ki aqualand' ta Yunus Bali─či ( balina ) gösterileri kis sezonunda da devam etmektedir...

Program :

 • Misafirlerin otelden alinmasi
 • Otobüsle seyahat
 • Aquparka varis
 • Aqupark'dan kalis
 • Otobüsle otele dönüs.         

Dahil Olanlar : Otelden Transfer + Ö─čle yame─či + Dondurma + E─člence ve animasyon ( Dolfin- Yunun Bali─či gösterileri sadece Antalya'da ki aquaparkta sunulmaktadir. + Sigorta         

Tur günleri : Her gün

Fiyat :

 

DOLPHINLAND

Antalya Yunus Gösterileri ( DolphinLand ) :

Yunus Gösterisi ..

Her zaman televizyonda izledi─činiz, zekalar─▒na ve becerilerine hayran kald─▒─č─▒n─▒z muhte┼čem yunuslara art─▒k hayallerinizdeki kadar yak─▒n olabilirsiniz.!
 
DolphinLand`da, sevimli yunuslar─▒ yak─▒ndan görmekle kalmay─▒p onlara dokunmak, onlarla yüzmek isteyenler* bu isteklerini gerçekle┼čtirebiliyor. Yunuslarla birlikte havuzda geçirilecek dakikalar, ömür boyu unutmayaca─č─▒n─▒z bir an─▒ olacak.

* Hamile ve özel günlerinde olan bayanlar, bu aktiviteye kat─▒lmamal─▒d─▒r.

Tur Program─▒

Program yakla┼č─▒k olarak 1 saat sürmekte ve iki bölümden olu┼čmaktad─▒r.

Birinci bölümde 2 deniz kedisinin büyüleyen, çok e─členceli gösterisini izleyip hiç ara vermeden Mila isimli beyaz balinan─▒n ne kadar yetenekli oldu─čuna tan─▒k olacaks─▒n─▒z. Bu iki güzel gösteriden sonra verilen 15 dakikal─▒k aray─▒ ister balinam─▒zla foto─čraf çektirerek, ister kafeteryadan faydalanarak geçirebilirsiniz.

Ara biter bitmez gösterinin as─▒l y─▒ld─▒zlar─▒ Ali┼ča ve Suera 20 dakika boyunca gözlerinize inanamayaca─č─▒n─▒z nitelikte bir performans sergileyecekler.
Bu muhte┼čem gösterilerinin hemen sonras─▒nda da onlarla foto─čraf çektirmek ve yunuslarla birlikte yüzme imkan─▒n─▒z olacak.

Tur ─░çeri─či

 • Dolphinland giri┼či  
 • Yunus gösterilerini izleme olana─č─▒ 
 • Yunuslarla Yüzme Olana─č─▒ ( +  € )

Tüm bunlar için Lütfen Rehberinizle irtibata geçin ...

molatatil ekibi

 


TÜRK HAMAMI


Kültürümüzün Vazgeçilmez Turu.. 

Hamamlar, uzun müddet kalmamak ┼čart─▒yla, s─▒cak su ve sabunla yap─▒lacak vücut temizli─či için iyi bir y─▒kanma ve temizlenme yerleridir. Hamamda terleyen vücudun,bir bez veya süngerle ovularak y─▒kanmas─▒,vücutta kan dola┼č─▒m─▒n─▒ kolayla┼čt─▒rarak insana rahatl─▒k verir. Osmanl─▒ mimarisinin en güzel eserleri aras─▒nda yer alan hamamlar art─▒k,ba┼čta Antalya olmak üzere turistik bölgelerde de önemli bir yer almaya ba┼člam─▒┼čt─▒r...

E─člencenin yeni adresi hamamlar, y─▒kanman─▒n yan─▒ s─▒ra banyonun, show`a dönü┼čtü─čü turistik mekanlar haline geldi.  Turistik oteller, Tatil Köyleri tesislerinde Türk hamam─▒na, mutlaka yer verirken turistlerden büyük ilgi görüyorlar.  Gezi Antalya,Akdeniz bölgesin`deki belli ba┼čl─▒ Turizm Merkezlerinde`ki ve Antalya`daki,günümüz teknoloji ve yenikleri çerçevesinde tasarlanm─▒┼č HAMAM ( sauna,spa,güzellik merkezi)` lar─▒yla hem yerli hemde yabanc─▒ mü┼čterilerine hizmet sunmaktad─▒r...

Türk Hamamlar─▒m─▒zda profesyonel masör ve masözlerimiz taraf─▒ndan masaj & terapi hizmetleride verilmektedir. Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Belek ve Kemer`de Türk hamam─▒ (sauna,güzellik ve spa) hizmetlerimiz vard─▒r...

 

JERUSALEM - LUT GÖLÜ

 

PAMUKKALE


Pamuk kale turu turlar─▒:

Pamukkale turlar─▒yla travertenleri,naturel güzelli─či ke┼čfedin.Uygun fiyatl─▒ oteller ve konforlu tatil imkanlar─▒yla turlar hizmetinizde. Pamukkale travertenler kaynak sular─▒n kireçlerinden olu┼čmu┼č bir tepedir. Türkiyenin en tan─▒nm─▒┼č do─ča harikaler─▒ndan biri olma özelli─čini ta┼č─▒yor.

Pamukkale de gezilecek yerler o kadar çok ki yaln─▒zca kaynak sular─▒ de─čil; antik yerleri de görülmeye de─čer. Pamukkale de antik tiyatro, havuz, arkeoloji müzesi görülmeye de─čer yerleridir. Pamukkale  ç─▒plak gözle yakla┼č─▒k 20 km. uzakl─▒ktan görülebilir. Ayr─▒ca Pamukkale de bulunan ve kaybolmaya yüz tutmu┼č antik kentleri de kaybolmadan önce görün. Bir do─ča harikas─▒ olan pamukkale olu┼čumlar─▒yla ülkemizde nadir yerlerden biri olma özelli─či ta┼č─▒yor t─▒pk─▒ peribacalar─▒ gibi. 
Pamukkale otelleri ve turlar─▒n─▒ ara┼čt─▒r─▒n ve sizin için en iyisi olan─▒n─▒ seçin.
 

Lütfen Rehberinizle ─░rtibata geçin ...MOTOR SAFAR─░

Quad Motoru - ATV - Safari

[Antalya,Alanya,Side,Manavagat,Belek,Kemer]

┼×ehir içerisinde di─čer araçlar ile birlikte grup olusturarak yola çikilir.  Tüm gruplar beraberce quad atv safarinin yapilaca─či Toros da─člari ete─činde ki ormanlik araziye gidilir.Yer yer manzara foto─čraf çekimi için mola verilir. Safari baslamadan önce profesyonel rehber tarafindan ATV quad motor'u hakkinda ders ve brifing verilir.Daha sonra kanyonlar ve  dereler asilarak,manzarali köylerden geçilerek quad ( atv ) safari turun tamamlanaca─či yere gelinir.

Biraz mola verildikten sonra otellere geri dönülür.Ö─čleden önce ve ö─čleden sonra olmak üzere 2 ayri zaman diliminde yapilir. Turlarimiz her bölgede [alanya,side,manavgat,belek,kemer,antalya,kas,fethiye,kusadasi,bodrum,marmaris ] ayri mekanlarda yapilmaktadir...

Fiyata Dahil Olanlar: Transfer+ Quad Safari + Rehberlik + sigorta.

Uygun Günler: Hergün

Fiyat :DALI┼×

Dalis Turlari / Kurslari

[Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Belek, Kemer, Tekirova, Kas]


Yeni ba┼člayanlar için günübirlik dal─▒┼č turlar─▒ :           

Bu bir günlük kursumuz 12 ya┼č ve üzerindeki dal─▒┼č merakl─▒lar─▒na SCUBA dal─▒┼č dünyas─▒n─▒ tan─▒tma amaçl─▒d─▒r. Teknemizle ç─▒k─▒lacak olan bu turda deneyimli e─čitmenlerimizden alaca─č─▒n─▒z temel e─čitimden sonra yine e─čitmenlerimiz gözetiminde dal─▒┼č yapma ┼čans─▒n─▒z olacakt─▒r.

Yemekli turlar─▒m─▒zda mavinin en güzel tonlar─▒yla bezenmi┼č Akdeniz sular─▒nda bol bol yüzme ve e┼čsiz güne┼čin tad─▒n─▒ ç─▒kartabilirsiniz.  
           

Sertifikal─▒ Dalg─▒çlar için turlar : 

Sertifikal─▒ dalg─▒çlar için her gün düzenlenen turlar─▒m─▒zda bizlere e┼člik edebilir, güne┼čin ve denizin tad─▒n─▒ ç─▒karabilirsiniz.
           

Dal─▒┼č E─čitimi : 

Dal─▒┼č için en uygun ortamlardan biri olan Turkish Riviera da ekibimizden alaca─č─▒n─▒z k─▒sa temel e─čitimle ba┼člayaca─č─▒n─▒z sualt─▒ maceras─▒nda tecrübe kazanarak DALI┼× SERT─░F─░KA's─▒ sahibi olabilirsiniz. Burada yapaca─č─▒n─▒z dal─▒┼č e─čitimleri ile PADI OpenWater ya da CMAS bir y─▒ld─▒z bal─▒kadam brövesi alabilir, bu sertifika sayesinde dünya çap─▒ndaki tüm dal─▒┼č merkezlerinde dal─▒┼č yapabilirsiniz. Bu e─čitim yo─čunla┼čt─▒r─▒lm─▒┼č bir ┼čekilde size verilecek olup tatil program─▒n─▒z─▒ aksatmaman─▒z─▒ sa─člayacakt─▒r.

Günübirlik dalis turlarimiza
Antalya, Belek, Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Kas, Fethiye, Bodrum, bölgelerinde katilabilirsiniz...Marmaris 

Önceden rezervasyon gereklidir...

Fiyata Dahil Olanlar: Transfer+Ö─čle yeme─či+Dal─▒┼č malzemeleri+Dal─▒┼č sertifikas─▒+Sigorta+Rehberlik...  

Fiyat : 

Tur Günleri :  Her gün

Dal─▒┼č Kurslar─▒ : Acentan─▒z veya Rehberiniz ile konu┼čun..

 


RAFTING

Köprülü Kanyon Rafting / Beskonak / ANTALYA 

Rafting,7 'den 70 'e yüzme bilen ve sa─člik sorunu olmayan herkesin deneyebilece─či ve ömründe ez az bir kez mutlaka denemesini tavsiye etti─čimiz,e─členceli,adrenalin ve heyecani yüksek günlük bir do─ča turudur...Rafting sayesinde,Akdeniz sahillerinde yazin sicakli─čin 50 C dereceye ulasti─či bunaltici günlerde kendinizi yemyesil do─ča harikasi bir kanyonun ortasinda akip giden,serin buz gibi azgin sulara birakip bunaltici sicak havadan biraz olsun uzak kalip ruhunuzu dinlendirip yenileyebilirsiniz...Milli Park'in içinden akmasi özelli─čiyle ziyaretçilere nefes kesici do─ča manzaralarini ve Toros da─člarini seyretme imkani da sunmaktadir. 

Firmamiz,zorluk derecesi 1 - 2 olan Türkiye'nin en önemli Rafting parkurlarindan biri olan Antalya'nin Beskonak beldesi Köprülü Kanyon bölgesinde lisansli rafting organizasyonlari ve turlari yapmaktadir... 
Rafting turlarimiz,3 -5-8-10 kisilik sisme botlarda yabanci dil bilen profesyonel rafting rehberlerimiz esli─činde yapilmaktadir... 

Tur Programi : 

 • Sabah saat 08:30-09:00 civarinda müsteriler otellerinden veya bulusma noktalarindan tarafimizdan alinirlar. 
 • Tüm müsteriler toplandiktan sonra yola çikilir. 
 • Beskonak Köprülü Kanyon Bölgesi'ne ulasildi─činda tur rehberleri tarafindan müsteriler bilgilendirilip hazirliklara baslanir. 
 • Start verilince kisa bir yolculuktan sonra selale önünde foto─čraf molasi verilir. 
 • Tekrar hareketle macera baslar. Bot’lar da bulunan rehberler yönetiminde yol alinir. 
 • Ö─čle saatinde yemek molasi verilir. Yemek ücreti tur fiyatina dahildir, ancak içecek ücretleri müsteriler tarafindan ödenir. 
 • Yemek sonrasi tekrar rafting baslar ve toplam 13 km.lik rafting sonrasi varis yerine ulasilir. 
 • Herkes toplandiktan sonra otellere dönüs baslar. Bölgelere göre saat 17:30 - 18,30 civarinda otellere veya birakilis noktalarina ulasilir. 
 • Turumuz sigortali olup, tecrübeli rehberler esli─činde yapilir. 
 • Tur fiyatina yemek , transfer , rehberlik dahildir. 
 • Müsterilerin yanlarina de─čerli malzeme ve çok para almamalari gerekir.Sadece Mayo,sort,islanabilir ayakkabi,günes kremi,havlu,kuru elbise ve bir  miktar para( içecek,foto─čraf,video,kaset gibi extralar için ) alinmasi önerilir. 

Fiyata Dahil Olanlar : 
Köprülü Kanyon'a transfer + Tüm rafting araç ve gereçleri + irmak üzerinde rafting( 11 km parkur ) + Profesyonel rehberlik + Toros Da─člari'nin ve Köprülü Kanyon'un essiz manzarasinda ö─čle yeme─či ( Tavuk-balik-sis + pilav-spagetti + salata bar + meyve ) + Çesitli e─člence,oyun ve animasyon + ferdi kaza sigortasi... 

Tur Günleri : Hergün 

Fiyat : 

Yeterlilik kisi sayisi : 
Kisi sayisi aran─▒r... 

Rafting turlarina Alanya,Side,Manavgat,Belek,Kemer Ve Antalya Merkez'deki otellerinizden veya özel evlerinizden katilabilirsiniz... 
Antalya için alinis noktalari : Rehberinizden ö─črenebilirsiniz. 

 

JEEP SAFARI

Toros Da─člari'nda Jeep Safari

[antalya,alanya,kemer,side,manavgat,belek]

JEEP SAFAR─░, 4,6,8 'er kisilik arazi jeepleriyle essiz manzarali toroslari kesfetmek için yapilan günübirlik gezi ve turlardir... Tur esnasinda arazi jeeplerini Toroslarin engebeli,el de─čmemis do─čal güzellikleri arasindaki patikalarda kendiniz kullanarak essiz sürüs macerasi deneyimi yasayacaksiniz... Sabahleyin katilimcilar otellerinden veya alinis noktalarindan toplanarak seir disindaki jeep safari baslama noktasina gelinir... Tüm Jeep'ler gruplara paylastirilarak birlikte konvoy halinde yola çikilir. Toroslarin el de─čmemis büyüleyici manzarasi arasinda yol alinir...

Yaklasik 400 mt. Yükseklikte bir tepede foto─čraf molasi verilir ve Toros Da─člarin'dan Akdeniz'in kusbakisi foto─čraflari alinir. Tekrar hareket ile muhtesem görüntüler arasinda Toros Da─člari'nda do─ča ile basbasa olan yolculuk devam eder.

Yolculuk sirasinda yörük köylerinden el de─čmemis do─čal kanyonlardan geçilir, yörük çadiri ziyaret edilir, buralardaki insanlar yakindan gözlemlenir. Saat 14:00 civarinda yemek ve yüzme molasi için restaurant’ a ulasilir. Burada yaklasik iki (2) saat mola verilir.Restaurant’ta mola esnasinda yüzme sansi vardir (nehrin durumuna göre). Saat 16:30 civarinda farkli patikalardan dönüs için hareket edilirek dopdolu e─člence,heyacan dolu bir gün geçirmenin mutlulu─ču ile tüm katilimcilar otellerine veya alinis noktalarina birakilirlar.

Jeep safari turlarimiz Alanya,Manavgat,Belek,Antalya,Kemer,Finike bölgelerinde ayri ayri güzergah ve patikalarda gerçeklestirilir... ─░ste─če göre , özel patika ve rotalarda size özel Jeep Safari turlari düzenlemekteyiz...

Fiyata Dahil Olanlar : Transfer + Girisler + Ö─člen yeme─či + Profeyonel Rehberlik + Sigorta.

Tur Günleri: Hergün

Fiyat :
DEMRE-MYRA-KEKOVA

Demre - Myra - Kekova

Kaya Mezarlari - Myra Antik Kenti - Noel Baba Kilisesi

Akdenizin en güzel koylarindan geçerek Demre kaya mezarlari , Myra Antik Kenti'ni ve Noel Baba kilisesini görme olana─či sa─člayan günlük turdur...

Tur Programi :

 • Misafirlerin otelden alinmasi ,
 • Otobüs ile turkuaz renkli sahil ve toroslar dan Demre'ye seyahat
 • Demre'ye varis ve Nikolaus ( Noel Baba kilisesi'nin ziyareti )
 • Myra'da antik tiyatro ve tas mezarlarin (kaya mezarlari) ziyareti
 • Myra'da ö─čle yeme─či
 • Tekne ile batik sehir Kekova'ya yolculuk
 • Otobüs ile Antalya'ya ve di─čer destinasyonlara geri dönüs
 • Otellere transfer
   

Fiyata Dahil Olanlar : 

 • Ulasim ( otelden - otele transfer )
 • Müze ve ören yerleri giris ücretleri 
 • Rehberlik hizmetleri
 • Ö─čle yeme─či 
 • Kekova adasina tekne turu 
 • Sigorta ...

Tur Günleri :

Fiyat :AT B─░NME TURU

Günübirlik içinde  2 Saat At binme , Fas─▒l E┼čli─činde Aç─▒k Büfe, Limitli Yerli ─░çki ve Brunch Keyfi dahil.


YAT TURU

Akdeniz'de Günübirlik Bot,Yat,Tekne Turlar─▒ / Mavi Yolculuk
[Antalya,Alanya,Side,Kemer,Belek]
Akdeniz'in e┼čsiz koylar─▒n─▒ aç─▒ktan seyretmek, ye┼čil ile mavinin birle┼čti─či o e┼čsiz manzaray─▒ teknelerimize uzan─▒p uzun uzun süzmek istermisiniz? Parlayan günes altinda mavi - turkuaz renkteki temiz denizde ki turumuza katilin. Birçok yüzme noktas─▒, ma─čaralar, animasyonlar, botta izgara, harika manzaralar... Rahatlay─▒n e─členin ve daha bir çok sey sizi bekliyor... Günübirlik yat, tekne, bot, katamaran turlar─▒ ile Alanya, Antalya, Belek, Side, Manavgat, Kemer, Fethiye, Göcek, Ka┼č, Kalkan, Demre, Tekirova, Marmaris, Bodrum, Dalyan, Ku┼čadas─▒ ┼čehirlerimizde hizmetinizdeyiz... Sabahleyin misafirler otellerinden al─▒n─▒r, yat liman─▒na hareket edilir. Toros da─člar─▒n─▒n e┼čsiz manzaras─▒n─▒ denizden seyretmenin keyfini ya┼čayarak yatla yolculuk devam eder. Yolculuk s─▒ras─▒nda güzergah üzerinde bulunan çe┼čitli ma─čaralara veya güzel koylara u─čran─▒l─▒r.  Bu ma─čaralarda  veya koylarda yüzme molas─▒ verilir.Ö─čleyin güzel bir koyda mola verilir ve ö─čle yeme─či yenilir.  Yemek esnas─▒nda animasyon ve e─člence program─▒ düzenlenir.Daha sonra dönü┼če geçilir,çe┼čitli yüzme molalar─▒ndan sonra liman gelinerek tur sona ermi┼č olur.Mü┼čteriler otellerine b─▒rak─▒l─▒rlar...  Günübirlik tekne turlar─▒m─▒z─▒n yan─▒s─▒ra 4 günlük,haftal─▒k ve 2 haftal─▒k süren Antalya - Olimpos - Ka┼č - Fethiye -Bodrum - Göcek aras─▒ndaki destinasyonlarda uzun süreli özel mavi yolculuk turlar─▒m─▒z mevcuttur...Geni┼č bilgi için bize ba┼čvurabilirsiniz.... Not: ALANYA bölgesinde yap─▒lan yat turlar─▒nda BAL─░NALARI görme ┼čans─▒ ve yak─▒ndan izleme olana─č─▒ vard─▒r. Fiyata Dahil Olanlar: Transfer + Yat turu + Ö─čle yeme─či [Bal─▒k&Tavuk ┼×i┼č,Salata,Spagetti,Pilav] + E─člence ve animasyon + Sigorta. Tur Günleri : Hergün Fiyat :         

 

PERGE - ASPENDOS - S─░DE


Birçok tarihçi Perge isminin Hititlerden geldi─čini ileri sürmektedir. Ço─črafyac─▒ Strabon’a göre, Perge Truva sava┼č─▒ndan sonra buraya gelen Akhas taraf─▒ndan ke┼čfedilmi┼čtir.Akhas buran─▒n gerçekte Kalkhas ve Mophus ad─▒nda iki lider taraf─▒ndan in┼ča edildi─čini iddia etmektedir.Yap─▒lan çal─▒┼čmalar bize gösterir ki bu ┼čehirde iskanlar M.Ö 1200lü y─▒llarda gerçekle┼čmi┼čtir.Akropol yan─▒ndan akan Aksu Nehri bu ┼čehre liman olma özelli─či kazand─▒rm─▒┼čt─▒r çünkü bu nehir sayesinde denizden ula┼č─▒m sa─članabilmektedir.Ba┼člama yeri Side olan önemli bir ticaret yolu Perge,Antalya ve tüm Efes yollar─▒ndan geçmektedir.Perge ilk olarak M.Ö 334 y─▒l─▒nda Büyük ─░skender buradan geçerken fark edilmi┼čtir.

Daha sonraki y─▒llarda Bergama Krall─▒─č─▒ bir Roma kenti oldu─ču zaman Perge Bergama’n─▒n kontrolü alt─▒na girmi┼čtir.Felsefeci Ciceroya göre ‘Roma devlet adam─▒ Verres bu bölgedeki korsanlardan kurtulmak için Pamphylia’ya geldi─či zaman,Pamphylia’daki tüm ┼čehirleri ve Perge’i talan etmi┼čtir’.Özellikle M.Ö I. ve II.yüzy─▒llarda Perge Pamphylia’n─▒n en zengin ┼čehri olma özelli─čine sahiptir.Bu yüzdendir ki St.Paul’ün M.S 46 y─▒l─▒nda Anadolu’daki mücadelesine Perge’den ba┼člamas─▒ hiçte ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ de─čildir.Perge halk─▒ Artemislerini severler ve çok sayg─▒ duyarlar.H─▒ristiyanl─▒k bu yere 400 y─▒lda gelmi┼čtir.

 

Bizansl─▒lar zaman─▒nda Perge Piskoposlar─▒n yerle┼čim yeriydi. Her ne kadar Araplar M.S 7.yüzy─▒lda Perge’ye ak─▒n etseler de, Selçuk Türkleri bölgeye yerle┼čtikleri zaman, kay─▒tlar daha eski bir ─▒rk─▒n burada ya┼čad─▒─č─▒n─▒ göstermektedir. Ayr─▒ca bu ┼čehir önemli ┼čahsiyetleri de bünyesinde bar─▒nd─▒rmaktad─▒r. Bunlardan bir kaç─▒: Filozof Metnin Varus, fizikçi Akslepiades, Valerus Electos ve ünlü matematikçi Apollonios’tur.

ASPENDOS
Antalya’n─▒n bat─▒s─▒nda bulunmakta olup ve eski ad─▒ Pamphylia’d─▒r. Toros da─č─▒ pamuk ve sebzeleriyle ünlü olan bereketli sahil kesimlerine do─čru uzanmaktad─▒r. Perge, Pamphylia’ya ait topraklar için bulunan Antalya’n─▒n 47 km bat─▒s─▒nda bulunmaktad─▒r. M.Ö 486 y─▒l─▒nda bu bölgede Yunanl─▒lar ve Persler aras─▒nda büyük bir sava┼č ç─▒km─▒┼čt─▒r.(Yunanl─▒lar sava┼č─▒ kazan─▒p buradan çekilmi┼člerdir.)Roma ─░mparatoru Marcus Aurelius döneminde bu bölgede çok iyi korunmu┼č olan bir tiyatro bulunmaktayd─▒. Bu tiyatro Romal─▒lar taraf─▒ndan kurulmu┼č olup Bizansl─▒lar ve Selçuk Türkleri taraf─▒ndan varl─▒─č─▒ devam ettirilmi┼čtir. Eski ┼čehrin kal─▒nt─▒lar─▒ oldukça fazla olup stat, toplant─▒ yeri ve de büyük bir kiliseyi kapsamaktad─▒r.

Akdenizin güzel tarihini ö─črenmek ve görme olana─či sa─člayan günlük Kültürel turdur...
           

Tur Programi :

 • Misafirlerin otelden alinmasi ,
 • Otobüs ile turkuaz  seyahat
 • Antik kentlere varis
 • Side antik tiyatro ziyareti
 • Ö─čle yeme─či
 • Otobüs ile Antalya'ya ve di─čer destinasyonlara geri dönüs
 • Otellere transfer 

   

Fiyata Dahil Olanlar : 

 • Ulasim ( otelden - otele transfer )
 • Müze ve ören yerleri giris ücretleri 
 • Rehberlik hizmetleri
 • Ö─čle yeme─či 
 • Sigorta ...


Tur Günleri :

Fiyat :


AQUAPARK TROY-DOLPHINARIUM

Antalya Aquapark / Su Parki  / Yunus Bali─či gösterileri

[antalya, alanya, manavgat, kemer, belek]

Aquapark' in su dünyasinda ziyaretçiler en çilgin su kaymalarinin yapildi─či havuzda çesitli sürprizlerle karsilasacaklardir. Karanlik ma─čara sizi karanliklar içerisine yapaca─činiz macerali yolculuk için beklemektedir.
Rüzgar ve suyun gücünü hissetmek istiyorsaniz, Kamikaze ve Twister adrenalin seviyenizin yükselmesine ve kalbinizin daha hizli atmasina neden olacaktir.

Crazy nehirde botlarla rafting yapabilir,akabinde dalgali havuzda dalgalarla bo─čusabilirsiniz. Misafirlerimizi birçok sürpriz beklemektedir. Aile ve çocuklarla birlikte yapilan ve birçok seyin yasandi─či bir gezi. Antalya, Alanya, Side, Manavgat, Belek, Kemer, Kas'taki  quparklarimiz da Nisan - Ekim ayi içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz... Antalya'da ki aqualand' ta Yunus Bali─či ( balina ) gösterileri kis sezonunda da devam etmektedir...

         

 Program :

 • Misafirlerin otelden alinmasi
 • Otobüsle seyahat
 • Aquparka varis
 • Aqupark'dan kalis
 • Otobüsle otele dönüs.

          

Dahil Olanlar : 

 • Otelden Transfer
 • Ö─čle yame─či 
 • Dondurma 
 • E─člence ve animasyon ( Dolfin- Yunun Bali─či - gösterileri sadece Antalya'da ki aquaparkta sunulmaktadir.
 • Sigorta

Tur günleri : Her gün

Fiyat : ÖZEL YAT TURU


Akdeniz'de Günübirlik Özel Bot, Yat, Tekne Turlar─▒ / Mavi Yolculuk

[Antalya, Alanya, Side, Kemer, Belek]

Akdeniz'in e┼čsiz koylar─▒n─▒ aç─▒ktan seyretmek, ye┼čil ile mavinin birle┼čti─či o e┼čsiz manzaray─▒ teknelerimize uzan─▒p uzun uzun süzmek istermisiniz ? Parlayan günes altinda mavi - turkuaz renkteki temiz denizde ki turumuza özel olarak ta  kat─▒labilirsiniz konu ile geni┼č bilgi rehberinizden sa─člayabilirsiniz.

Birçok yüzme noktas─▒, ma─čaralar, animasyonlar, botta izgara, harika manzaralar...Rahatlay─▒n e─členin ve daha bir çok sey sizi bekliyor... Günübirlik yat, tekne, bot, katamaran turlar─▒ ile Alanya, Antalya, Belek, Side, Manavgat, Kemer,Fethiye,Göcek,Ka┼č,Kalkan,Demre, Tekirova,Marmaris,Bodrum,Dalyan,Ku┼čadas─▒ ┼čehirlerimizde hizmetinizdeyiz...

Sabahleyin misafirler otellerinden al─▒n─▒r.Yat liman─▒ndan hareket edilir.Toros da─člar─▒n─▒n e┼čsiz manzaras─▒n─▒ denizden seyretmenin keyfini ya┼čayarak yatla yolculuk devam eder.Yolculuk s─▒ras─▒nda güzergah üzerinde bulunan çe┼čitli ma─čaralara  veya güzel koylara u─čran─▒l─▒r. Bu ma─čaralarda  veya koylarda yüzme molas─▒ verilir.Ö─čleyin güzel bir koyda mola verilir ve ö─čle yeme─či yenilir.Yemek esnas─▒nda animasyon ve e─člence program─▒ düzenlenir.Daha sonra dönü┼če geçilir,çe┼čitli yüzme molalar─▒ndan sonra liman gelinerek tur sona ermi┼č olur.Mü┼čteriler otellerine b─▒rak─▒l─▒rlar...   

Günübirlik özel tekne turlar─▒m─▒z─▒n yan─▒s─▒ra 4 günlük,haftal─▒k ve 2 haftal─▒k süren Antalya - Olimpos - Ka┼č -Fethiye - Bodrum - Göcek aras─▒ndaki destinasyonlarda uzun süreli özel mavi yolculuk turlar─▒m─▒z mevcuttur...

Geni┼č bilgi için bize ba┼čvurabilirsiniz....

Ba┼čvurular─▒n─▒z─▒ yaz─▒l─▒ olarak ileti┼čim butonundan tarih,ki┼či say─▒s─▒ varsa çocuk ya┼člar─▒ ile birlkte yapman─▒z sizlere daha somut bilgi ve kaliteli hizmet verebilmemiz aç─▒s─▒ndan çok önemlidir !!!

Not: ALANYA bölgesinde yap─▒lan yat turlar─▒nda BAL─░NALARI görme ┼čans─▒ ve yak─▒ndan izleme olana─č─▒ vard─▒r.

Fiyata Dahil Olanlar: Transfer + Yat turu +  Ö─čle yeme─či [ Bal─▒k&Tavuk ┼×i┼č,Salata,Spagetti,Pilav ] E─člence ve animasyon + Sigorta.

Tur Günleri : Hergün

Fiyat :      


D─░SKO

Antalya’n─▒n yaz aylar─▒nda oldukça fazla tercih edilidi─čini biliyoruz. Buray─▒ tercih eden tatil severlerin her ya┼čtan oldu─čunuda biliyoru. Buraya gelen farkl─▒ ya┼č gruplar─▒nda tatil severlerin olmas─▒ bölgede bir çok hizmetin geli┼čmesini sa─člar.

Özellikle genç ya┼čtaki tatil severlerin bölgeyi ziyaret etmesi Antalya’da e─člence faaliyetlerini ve e─člence merkezlerini artt─▒rm─▒┼čt─▒r.
Bu yüzden bölgede bir çok e─člence merkezi in┼čaa edilmi┼čtir.
Özellikle Antalya diskolar─▒ yaz aylar─▒nda turistlerin en önemli e─člence merkezlerinden olmu┼čtur. Gece 22:00 ba┼člayan e─člence sabah─▒n ilk ─▒┼č─▒klar─▒na kadar sürmekte.

Konu ile ilgili detayl─▒ bilgi almak için Rehberinizle muhakkak görü┼čmeniz faydal─▒ olacakt─▒r.


┼×EH─░R TURU


Daha önce belirlenmi┼č olan toplant─▒ noktalar─▒nda bulu┼čtuktan sonra Antalya’ya gidece─čiz. Antalya, Osmanl─▒ dönemine kadar ticaret merkezi olarak tan─▒n─▒rd─▒. Halen çok çe┼čitli egzotik ve modern baharatlar─▒, tekstil ürünleri, deri, hali ve kuyum ürünleri ile Türkiye’nin al─▒┼č veri┼č cennetidir. ─░lk dura─č─▒m─▒z hükümet taraf─▒ndan da desteklenen Türkiye’nin en büyük kuyum ma─čazas─▒ olacak. Burada alt─▒n─▒n nas─▒l çok güzel bir kuyuma dönü┼čtü─čüne tan─▒k olacaks─▒n─▒z ve ayn─▒ zamanda çok uygun fiyatlara yüksek kalitede kuyum bulma ┼čans─▒n─▒ bulacaks─▒n─▒z. Daha sonra en son moda deri ürünlerin sunuldu─ču bir defileyi seyredece─činiz bir deri ma─čazas─▒na gidece─čiz.


Çok güzel bir lokantada alaca─č─▒m─▒z ö─člen yeme─či takiben, Antalya ┼čehrinin keyifli kö┼čelerini görece─činiz bir ┼čehir turu yapacaks─▒n─▒z. Daha sonra de─či┼čik baharatlar─▒ veya hediyelik e┼čyalar─▒ bulabilece─činiz Turistik çars─▒y─▒ ziyaret edeceksiniz. Ard─▒ndan su an Kaleiçi olarak adland─▒r─▒lan yollar─▒, duvarlar─▒ ve yap─▒lar─▒yla halen tarihi yans─▒tan eski Antalya’ya do─čru yürüyü┼č yapacaks─▒n─▒z. En iyi korunmu┼č olan k─▒s─▒mlar belki de Helenik ça─člardan kalma olan ┼čehir surlar─▒d─▒r. Surlardaki son in┼ča çal─▒┼čmalar─▒ Osmanl─▒ dönemine denk gelir. Tarihi eserlerin en heyecan vericisi Hadrian Kap─▒s─▒d─▒r. Savunma amaçl─▒ yap─▒lmad─▒─č─▒ dü┼čünülen bu an─▒tsal mermer kap─▒n─▒n üç giri┼či vard─▒r ve yakla┼č─▒k olarak M.S. 129 tarihlerinde in┼ča edildi─či dü┼čünülmektedir. ─░mparatora selam sözlerini içerene bronz bir giri┼č yaz─▒s─▒ vard─▒r. Kal─▒nt─▒lar─▒n güney bat─▒s─▒na do─čru an─▒tsal bir kuleye benzeyen halk taraf─▒ndan H─▒d─▒rl─▒k Kulesi olarak bilinen eser 14 metre yüksekli─čindedir. Roma ça─č─▒na dayanan bu eserin giri┼čindeki rölyefleri eserin muhtemelen konsül seviyesinde birine ait oldu─čunu gösterir. Hadrian Kap─▒s─▒ ile bu eser aras─▒ndaki eksende, ┼čehrin güney yar─▒s─▒nda be┼č yan sah─▒nl─▒ bazilika vard─▒r. Bu tekrar kullan─▒lan malzemelerle 5 inci yüzy─▒lda Meryem Ana’ya adanan bir kilisedir. Bu kilise Selçuklu döneminde camiye dönü┼čtürülmü┼čtür. Kaleiçi’nde yükselen Yivli Minare bugünlerde ┼čehrin sembolü haline gelmi┼čtir. Bu minare k─▒smen cam parçac─▒klar─▒yla kapl─▒ tu─člalarla Selçuklu döneminde in┼ča edilmi┼čtir. Bu tarihi gezimiz sona erdi─činde otellerimize geri dönece─čiz.

Dahil olan hizmetler   :   Ö─člen yeme─či + giri┼č ücretleri + Rehberlik
Ekstra ücretle             :   ─░çecek ve di─čer ekstra masraflar
─░ptal                             :   Bir gün önce %50 iade, ayn─▒ gün iade olmaz
Süre                             :  1 gün
Al─▒n─▒┼č noktalar─▒            :   Side, Belek, Antalya, Kemer

─░LET─░┼×─░M

Adres : Antalya - TURKIYE
Gsm : +90 541 567 7 567
E-mail : info@molatatil.com

G├╝venlik Kodunu G├Âremiyorsan─▒z Sayfay─▒ Yenileyiniz...